Menu

Ви є тут

Наші роботи

Оформлення стіни над робочою зоною кухні потребує особливої уваги. Адже ця частина стіни найбільш схильна до забруднень. Скіналі з внутрішньою підсвіткою для кухні – практичний та популярний варіант, що поєднує стиль, довговічність та зручність.
Скло з зображенням абстракції та внутрішнім підсвічуванням – справжній витвір мистецтва, який створює враження, що малюнок оживає.
Підсвічування скіналі зсередини надає зображенню соковитості та яскравості. При цьому рівень світла не приносить шкоди для зору, навіть при тривалому перегляді.
Скіналі виготовляємо з загартованого скла, яке володіє такими якостями:
•	Вогнетривкість; •	Термостійкість; •	Вологостійкість; •	Простота у догляді; •	Екологічність; •	Міцність; •	Довговічність
Рівномірне підсвічування фартуха підкреслює дизайн кухні та візуально збільшує площу приміщення.
Завдяки скіналі з підсвічуванням кухня перевтілюється в декоративний об’єкт. Такі фартухи особливо виграшно виглядають в студіях та лофт, де кухня є продовженням загального простору
Скляний фартух з підсвіткою для кухні дозволить розкрити максимум можливостей в дизайні кухні. М’яке світло, що плавно розподіляється по поверхні всієї панелі створює унікальний ефект картинки, що оживає на очах.
Для людини, що любить готувати та хоче з комфортом створювати кулінарні шедеври важливо, щоб обстановка надихала.
Фартух на кухню. Красива відповідна картинка з зображенням свіжих продуктів у процесі приготування дарує відчуття естетики та надихає на нові ідеї, а вбудоване підсвічування посилить ефект.
Фартук. Підсвічування скіналі на робочій зоні кухні виконує роль функціонального освітлення, що є досить самодостатнім та використовується для простих дій в темний час доби.
Скіналі. При однозначно ввімкненому основному освітленні покращує умови приготування страв, тим самим підвищує видимість та продуктивність роботи.
Фартух на современную  кухню.
Фартук для белой кухни.
Белое стекло для белой кухни.
Однотонный фартук для белой кухни.
Фартук из закаленного стекла.
УФ печать на кухонном фартуке.