Menu

Ви є тут

Якісні скіналі Кривий Ріг

Як та де купити фартух для кухні

Скіналі відносно недавно з’явились в Кривому Розі. Проте популярність скляних фартухів досить швидко набрала популярності та все більше клієнтів обирають саме такий продукт для облицювання стін. Це і не дивно. Адже скляні панелі – це не просто предмет інтер’єру, а і надійний захист стін від різноманітних забруднень, на прибирання яких затрачається багато часу.

Правильний вибір фартуха – одна з найактуальніших проблем, з якими часто стикаються клієнти.

Чим скіналі в Кривому Розі краще?

Приведемо кілька вагомих переваг скіналі над іншими класичними та звичними видами облицювання стін.

3 основних переваги над керамічною плиткою:

 1. Відсутність швів, які здатні накопичувати з часом бруд, який досить важко відмивається;
 2. Гігієнічність та простота догляду;
 3. Швидкий, легкий та чистий монтаж. Для установки панелі потрібно мінімум інструментів та часу. Фартух зі скла можна установити навіть поверх старої плитки.

Чим скло практичніше за МДФ та ДСП:

 • Простота догляду. Скло набагато легше мити, не пошкоджуючи поверхню;
 • Зображення стійке до вигоряння. При постійному митті зображення на ДСП та пластику дряпаються та втрачають естетичний первинний вигляд
 • Термостійкість. Пластик зазвичай погано реагує на високі температури

На скіналі Кривий Ріг ціна в значній мірі залежить від товщини, яка зазвичай 5мм або 6мм. Таке скло – міцний та довговічний матеріал, який розбити досить важко.

Перед тим, як замовити кухонний фартух в Кривому Розі, дайте відповідь на 2 важливих питання:

Перед тим, ч замовити фартух, важливо знати про те, який матеріал повинен бути та його дизайн. Тому розберемо ці питання:

 1. Загартоване чи звичайне скло?

Загартоване скло в 5-6 разів міцніше за звичайне. Воно здатне витримати температуру від 300 до 650 градусів С. Таке скло звичайно буде дорожче за звичайне та виготовляється довше, проте в порівнянні з іншими обробками на стіну, вигідніше в усіх аспектах.

 1. Дизайн панелі.

Скіналі на кухню Кривий Ріг відкриває безмежні можливості у створені дизайну своєї мрії. В нашому асортименті представлено такі варіанти фартухів:

 • Прозорий.
 • Матовий чи тонований в масі.
 • Однотонне кольорове скло.  Можливість підібрати необхідний відтінок шляхом кольорових проб.
 • З нанесенням зображення за допомогою ультрафіолетового друку. До ваших послуг на нашому сайті представлений каталог зображень, або можете самостійно підібрати фото з інших доступних банків зображень.

За бажання встановлюємо підсвітку панелі, що не тільки оживить картинку, а й стане практичним доповненням та прикрасою інтер’єру.

Ціна скіналі для кухні Кривий Ріг та від чого вона залежить.

Загалом ціна панелі залежить від виду та товщини скла, форми та розмірів виробу, кількості елементів, виду декору, наявності вирізів під розетки.

Важливі моменти, що бажано знати при замовленні скіналі для кухні:

 • Визначіться з варіантом оформлення кухонного фартуха: яке хотілося б скло, декор і тд.
 • Важливо знати розмір виробу та розташування отворів під розетки та кріплення. Блоки розеток? Витяжка? Не проблема! Виготовимо виріз чи відступ! Ми звикли працювати зі складними формами!
 • Ви можете самостійно зробити заміри та розрахувати орієнтовну вартість виробу на нашому калькуляторі і після чого зробити замовлення. Якщо виникли питання, телефонуйте, або оформіть заявку на нашому сайті. Наші фахівці з радістю наддадуть відповіді на всі запитання, допоможуть з вибором та допоможуть розрахувати вартість панелі.
 • Коли фартух буде готовий, ми його доставимо та проведемо якісний та швидкий монтаж.