Чи чули ви про профільний монтаж кухонних фартухів зі скла? Чи про скляні панелі і фальш-вікна, які сяють, як екран телевізора? А про менеджерів, які відповідають на дзвінки в зручний для Вас час? Спеціалістів, які терміново приїжджають на заміри? Установники ДонСкіналі здійснять монтаж у зручний для вас час.

 

Свою роботу з склом ми почали в 2009 році. Тепер ДонСкіналі має свої підрозділи в Україні і Польщі та є лідером у виготовленні і реалізації скляних виробів (скляні кухонні фартухи, скіналі з підсвіткою, декоративні панно і картини зі скла з УФ друком, фальш-вікна, душові кабіни, дзеркала) на території обох країн. Основний офіс і виставковий зал у Києві знаходяться за адресою вул. Автозаводська 24 ТЦ Брілле  поверх 4,  виробничі потужності  Автозаводська 2 на території інституту ім. Бакуля. Тут ми працюємо з 2014 року і, безсумнівно, за цей час змогли закріпити за собою лідируючу позицію в виготовленні продукції зі скла. З гордістю двічі на рік ми представляємо свої нові розробки на міжнародних профільних виставках – «KIFF», «InterBuildExpo», «Design.Living.Tendency», «Warsaw home» .

Якість продукції підлягає обов’язковому контролю на кожному з етапів виготовлення. Ми з задоволенням запрошуємо наших замовників для перевірки рівня загартованості їхнього скла, передачу кольору зображення і якість UV друку, до нас у цех. Звісно, наше виробництво включає в себе декілька цехів – з різними етапами і задачами – підрозділ попередньої підготовки скла, фарбувальний (малярний) , друкарський відділ з сучасним і великогабаритним UV принтером, відділ збірки і готової продукції. Ми маємо декілька власних автомобілів для зручної і швидкої логістики і декілька монтажних бригад. При необхідності ми залучаємо партнерів - пiдрядникiв для більш оперативного вирішення задач – більш місткий транспорт для комплексних і крупних об’єктів, субпідрядників по дзеркальним виробам і вітражам. 

У нашому штаті працює три креативних дизайнера, які завжди вислуховують побажання замовника і допомагають реалізувати ідею в конкретному замовленні, попрацювати з ним можна в офісі компанії чи дистанційно. 

 

Усі наші вироби виготовляються за індивідуальними замовленнями. Ми виробляємо скляні фартухи для кухні, фальш-вікна, сяючі вставки в стелі, дзеркала, балюстради, душові кабіни і двері, а також рекламні вироби. Ми приїжджаємо на заміри і здійснюємо монтаж у зручний для покупця час. Наші менеджери відповідають на всі запитання клієнтів, які тільки можуть виникнути, оскільки вони мають усі необхідні знання і досвід у цій області. Вони, контролюють весь хід замовлення від заміру до установки. Вони завжди беруть слухавку і з задоволенням спілкуються із замовниками. Додатковою перевагою є той факт, що ціну можна дiзнатися вже в процесі телефонного спілкування. 

Ми розуміємо, що продукція та якість наданих нами послуг повинні бути завжди на найвищому рівні. Дякуючи цьому, ми утримуємо на ринку позицію сильної і достойної торгової марки. Ви можете бути впевненими, що кожна витрачена гривня на нашу продукцію буде коштувати того. Підтвердженням якості наших виробів і послуг є 5-ти річна гарантія, прописана нами в договорі з замовником.