FFРемонт кухні потребує якісного оформлення робочої зони. Ми представляємо практичний та сучасний варіант – скіналі з загартованого скла .

Фартух з загартованого скла зробить Вашу кухню затишною, оригінальною та неповторною. Адже, завдяки УФ друку, на панелі можна втілити будь-яку сміливу дизайнерську ідею.

На нашому сайті можна купити скіналі Львів з доставкою та установкою.

Ціна на скіналі у Львові.

Існує два основних фактори, що значно впливають на ціну кухонного фартуха в Львові:

  1. Матеріал. Саме вид та товщина скла. Виготовляємо скіналі з загартованого скла, яке виготовляється товщиною 5мм та 6мм. Чим товстіше скло, тим дорожче.
  2. Дизайн. Зображення для фартуха можна обрати на нашому сайті в галереї зображень та на будь-якому іншому стоковому банку зображень в мережі інтернет. Зауважимо, що зображення в інших банках можуть бути платними, що теж може вплинути на вартість.

Якщо у Вас нестандартний кухонний гарнітур, наш майстер здійснить необхідні заміри, а ми створимо відповідну панель.

Наша компанія не просто дає можливість купити кухонний фартух в Львові з необхідними параметрами, відповідно до побажань замовника, а й представляє всі послуги з установки фартухів. А завдяки УФ друку зображення на наших скіналі відрізняється яскравістю та реалістичністю.

Ви можете обрати повний пакет наших послуг та отримати всі види робіт, починаючи з консультації та закінчуючи установкою готової панелі.

Дізнатись якою буде ціна скіналі Львів з легкістю можна на нашому сайті за допомогою онлайн-калькулятора. Зазвичай  вона не значно відрізняється від кінцевої.

Також можна дізнатися ціну зателефонувавши нашим менеджерам, які не тільки проконсультують та наддадуть відповіді на всі необхідні запитання, а й розрахують орієнтовну вартість виробу.

Фартух з загартованого скла в Львові – розумний вибір. Переваги продукту.

У виробництві використовуємо виключно загартоване скло, завдяки чому панелі мають ряд переваг:

3 причини, чому варто обрати фартух на кухню Львіву нас:

  1. Власне виробництво (ціна менше, якість вище).

Повний контроль за всім процесом робіт, від замірів до монтажу, нашими досвідченими фахівцями.

  1. Висока якість скла.

Найкраща імпортна сировина та подвійний контроль якості, завдяки яким в результаті дозволяють виготовляються надійні та міцні фартухи для кухні.

  1. Прозорі ціни.

Ніяких прихованих доплат.  У вас завжди є можливість самостійно розрахувати орієнтовну вартість у нас на сайті за допомогою онлайн-калькулятора, або зателефонувавши нам.

Як купити скляний фартух в Львові.

Процес замовлення скіналі можна розбити на кілька основних етапів:

  1. Замір. Зв’яжіться з нами та домовтесь про замір. Після чого наш замірник виїде на попередньо домовлені час та місце. Під час заміру узгоджуються основні моменти за складається договір.
  2. Виробництво. Після узгодження макету та внесення передоплати проект відправляється у виробництво.
  3. Монтаж. Коли виріб буде готовий. Наші спеціалісти зв’язуються з замовником та домовляються про дату і час монтажу. Установка скіналі займає всього до 1-2 годин, без зайвого бруду.