Кожній квартирі чи будинку потрібен індивідуальний підхід при виборі стилю та відповідні матеріали для його створення. Та є приміщення, яке потребує особливої уваги до покриття стін. Саме робоча зона кухні – це те місце, що завжди попадає під вплив безлічі несприятливих факторів:

Скіналі – найкращий варіант у такому випадку. Фартух для кухні з загартованого скла створений для захисту стін кухні від впливу вищеперерахованих факторів та вишуканого доповнення інтер’єру приміщення.

Скляні панелі з часом стають все більш популярними. Ми представляємо високоякісні скіналі з загартованого скла, товщиною 4мм та 6мм. Інноваційний УФ друк дозволяє наносити будь-які зображення та відкриває нові можливості у створенні дизайну мрії.

Чому скіналі в Ужгороді – вигідно?

Головна перевага нашого магазину – ми не посередники, а прямі постачальники в Херсоні. Завдяки чому цінова політика в нас набагато приємніше ніж на ринку.

Скориставшись нашими послугами Ви отримаєте:

Де та як замовити фартух для кухні в Ужгороді?

Замовити скіналі в Херсоні Ви з легкістю можете на нашому сайті. Заповніть форму для замовлення або зателефонуйте нам. Можете попередньо скористатись послугою онлайн калькулятора та розрахувати орієнтовну вартість фартуха, яка після остаточних розрахунків тільки трішечки може відрізнятись.

Щоб замовити скіналі для кухні Херсон, слід знати основні етапи замовлення:

  1. Дзвінок. Достатньо зв’язатися з нами по телефону. Наші менеджери наддадуть відповіді на всі запитання, допоможуть розрахувати орієнтовну вартість продукту та домовитись про замір.
  2. Замір. На домовлені попередньо дату та час приїжджає замірник. Під час заміру Ви маєте можливість визначитись з параметрами, матеріалом, термінами та підписати договір.
  3. Передоплата. Саме після внесення передоплати проект відправляється у виробництво.
  4. Виробництво.
  5. Доставка.
  6. Монтаж та прийняття роботи. Установка панелі нашими спеціалістами займає біля години часу. Важливо, щоб власник був присутній на момент установки, щоб прийняти готову роботу.

Переваги кухонного фартуха зі скла в Ужгороді.

Скіналі –декоративні панелі з малюнком. Часто використовуються у виробництві шаф-купе та дверей. Проте особливої популярності набули в якості декору робочої зони кухні.

Головні переваги кухонного фартуха з загартованого скла над іншими способами обробки:

Телефонуйте нам прямо зараз! Наші менеджери з радістю проконсультують, розрахують орієнтовну вартість та допоможуть з вибором!