Скіналі – це загальноприйнята назва для виробів зі скла. У більш вузькому значенні – це кухонний фартух, який заповнює собою отвір, який раніше оформлювався за допомогою керамічної плитки. Зростаюча з кожним роком популярність скіналі пояснюється тим, що скляні фартухи легкі в монтажі, за ними дуже просто доглядати – достатньо час від часу протирати поверхню звичайною мiкрофiбровою ганчiркою з "Мiстером Мускулом", більше не треба годинами вичищати бруд з міжплиткових швів, а можливість індивідуального дизайну для таких виробів необмежений.  

Правильна послідовність установки наступна: спочатку монтується кухня, стільниця, вони виставляються за рівнем, також встановлюються монтажні коробки під розетки в стіні (в рівень з самою стінкою), після цього можна робити заміри кухонного фартуха, і після його готовності – монтаж скіналі. Завершуючий етап – установка настільного плінтусу. Якщо ви хочете робити в склі будь-які отвори – під рейлінг, мікрохвильову піч і т.д. – ви повинні розуміти їхнє бажане розташування і повідомити це нашому замірнику. Для точної прив’язки вирізів під розетку в склі нам дуже важливо розуміти загальну висоту кухні з стільницею і можливі перепади в різноманітних сторонах по висоті отвору. Нагадуємо – зробити додаткові отвори в загартованому склі чи змінити його розміри, навіть несуттєво, неможливо.

Якщо ви вибрали монтаж на клей чи дюбель – ваші стіни повинні бути ідеально рівними і проґрунтованими.  Профільний вид монтажу дозволить нівелювати невеликі нерівності стіни, перепади по висоті отвору під скло, щілину між стіною і стільницею до 10-15 мм, але ґрунтовку бажано нанести. Не переймайтеся, якщо ваші стіни не збережуть початкову чистоту – однотонні кухонні панелі і скіналі з УФ друком не просвічуються, ці огріхи ніхто не помітить.  

Перший етап, який ми пропонуємо пройти замовникам – обговорення по телефону з нашим менеджером усіх нюансів по бажаному кухонному фартуху. В онлайн режимі спеціаліст відповість на всі виникненні запитання і зробить початковий розрахунок ціни скіналі. Якщо вас цікавлять декілька варіантів розрахунків – менеджер підготує всю інформацію і відправить з прикладами готових виробів (при необхідності) вам на вайбер чи на електронну пошту. Після узгодження з вами попереднього варіанта монтажу і ціни, менеджер запропонує вам час і дату заміру. Нагадуємо – кухня і стільниця повинні бути встановленні на момент заміру. Також повинні бути змонтовані монтажні коробки під ваші розетки (в один рівень зі стіною).

Наші спеціалісти виїжджають на заміри скіналі, душових кабін, скляних стін, панно, перегородок, дзеркал в Києві і Київській області. Ціна заміру включена в комплексну ціну нашої пропозиції, яку розрахує для вас менеджер.  На самому замірі спеціаліст робить у вас міні-презентацію нашої продукції, здійснює самі заміри, разом з вами оформлює декілька документів – товарний чек, опис продукції, договір і приймає передоплату в розмірі 70%. За домовленістю з менеджером також перша передоплата складе 1000 грн – для тих клієнтів, хто хоче почати нашу співпрацю з дизайну.

Якщо ви не знаходитеся в Києві/області – ми запропонуємо вам зробити заміри самостійно, з допомогою наших інструкцій. По цьому замірі після обговорення з вами всіх деталей створюється кошторис для оплати, після внесення грошей, фартух здається в роботу.

Другий етап роботи по проекту здійснюється виробничим відділом – після заміру та оплати замовлення, спеціалісти здають ваше скло на порізку і загартовування, враховуючи обговоренні на замірі деталі – вид скла, необхідні отвори і тип монтажу. Готове креслення скла, інформація з заміру, фотографія і ваші побажання по зображенню передаються для наступної роботи дизайнеру. У ціну замовлення входить 5 чорнових примірок зображення, вони відправляються на вказану на замірі електронну пошту. Після вибору однієї картинки під вашим керівництвом у неї вносяться необхідні корективи і спеціаліст по дизайну відправляє для підтвердження чистовий макет, з прорізкою на окремі частини скла і відміченими вирізами під розетки. Ваші підтвердження чистового макету є точкою відліку готовності виробу. Вся переписка по дизайну ведеться письмово, з допомогою електронної пошти.