Скіналі являється цікавим сучасним направленням декоративного оформлення кухні. Робоча зона стає місцем втілення сміливих творчих фантазій і перетворюється зі звичної та нудної плиточної поверхні в надійну скляну панель з ефектом оптичної передачі кольору.

В наш час зустрічається багато видів оздоблювальних матеріалів, та одним з найкращих вважається загартоване скло, що володіє рядом преваг:

Це не весь список переваг якими володіє скіналі. Невибагливі в догляді, допоможуть втілити будь-яку дизайнерську задумку. Всі ці моменти пояснюють популярність кухонних фартухів з загартованого скла в Запоріжжі.

Скіналі – універсальне нововведення, що дозволяє забути про тяжке прибирання. Класична кухонна плитка залишається в минулому, її замінює вигідний у всіх аспектах матеріал – скло!

Чому варто обрати наші скіналі в Запоріжжі?

Кілька причин, чому саме ми:

Яких проблем уникнете замовивши у нас скляний фартух для кухні Запоріжжя.

Розберемо, які найчастіше зустрічаються проблеми з замовленнями в інших магазинах і яких можна уникнути в нас.

1 проблема: Якість.

Ми: Бездоганна якість.

Ми використовуємо виключно загартоване скло, яке в 6 разів міцніше за звичайне. Таке скло витримує нагрівання до 300 градусів за Цельсієм. Кожен фартух вирізаємо з одного пласта скла, щоб в результаті фартух мав рівномірний та однаковий колірний тон.

Інші: І так піде…

У гонитві за прибутком часто пропонується незагартоване скло, що може найближчим часом може дати тріщину чи лопнути. Задля економії в один фартух можуть бути використані різні шматки скла, що залишаються від попередніх листів, тому в результаті скло вірогідно матиме різні відтінки, що всі частини скла явно різнитимуться один від одного.

2 проблема: Ціна

Ми: Чесні ціни.

Під час розрахунку вартості фартуха враховуємо всі особливості Вашого скіналі. Про можливі зміни в ціні завжди попереджаємо заздалегідь, як правило після виміру. На скіналі Запоріжжя ціна зазвичай незначно відрізняється від узгодженої по телефону.

Інші: Заниження ціни.

Під час розмови з менеджерами озвучена одна ціна, а після замірів може бути значно більша.

3 проблема: Гарантія

Ми: Обов’язкова гарантія відповідальності.

В Запоріжжі ми надаємо письмову гарантію на скіналі і видаємо всі обов’язкові документи, тільки після цього права замовника надійно захищені.

Інші: Фіктивна відповідальність.

Гарантія надається виключно на словах. Документів, що підтверджують покупку, теж немає. В результаті добитися справедливості в суді практично неможливо.

Не варто хвилюватись про труднощі установки фартуха та замірів, ми з радістю зробимо все за Вас!