В інтер’єрі квартири або будинку кухня займає особливий статус. Це приміщення повинне надихати, створювати комфорт та одночасно мати свою родзинку, щоб привертати увагу гостей. Такою родзинкою в кухонному гарнітурі може стати робоча зона. Вона здатна заворожувати, бути одночасно стильною та витонченою.

Прийнято називати цей елемент робочої зони кухні – фартухом для кухні зі скла або скіналі.

Скіналі з загартованого скла виділяється своєю стійкістю до механічних пошкоджень та інших факторів, що впливають на зовнішній вигляд обробки. Більшість досвідчених дизайнерів та власників приміщень прагнуть забезпечити гармонічне співвідношення унікальності дизайнерського оформлення та практичності. Саме кухонний фартух ідеально підходить для вирішення цієї складної задачі. Приємна ціна та чистий швидкий монтаж, що не потребує особливої підготовки – це тільки невеличка частина плюсів скіналі.

Ціна скіналі в Одесі – фактори впливу.

Виділимо 2 основних фактори, що значно впливають на скіналі Одеса ціни:

  1. Скло. У виробництві використовуємо скло товщиною 5мм та 6мм. Відповідно, чим більше товщина, тим дорожче.
  2. Вартість робіт з нанесення зображення.

Ми пропонуємо загартоване скло найвищої якості. Переваги загартованого скла:

Загартоване скло – чудовий варіант для захисту стіни, особливо в зоні плити та мийки, де завжди присутній вплив вологи та високих температур.

Завдяки УФ друку, у Вашому розпорядженні безмежні можливості для створення індивідуального та неповторного дизайну скіналі. Додайте підсвічування і зображення наче оживає.

На нашому сайті Ви з легкістю можете розрахувати орієнтовну вартість панелі. Зазвичай на скіналі Одеса ціна не значно відрізняється від кінцевої.

Як замовити скіналі в Одесі

Для замовлення консультації, Ви можете заповнити та надіслати форму, вказану на сайті, або зателефонувати нам.

Основні етапи замовлення:

  1. Дзвінок. Узгоджуються зручний для Вас час заміру.
  2. Замір. Наш спеціаліст виїжджає на попередньо домовлені час та місце. В процесі заміру узгоджуються деталі, прораховується вартість, умови передоплати та складається договір.
  3. Виробництво. Після внесення передоплати проект відправляється у виробництво. Коли панель буде готова, наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення часу установки.
  4. Доставка та монтаж. Монтаж зазвичай триває 1-2 години. По завершенню монтажу власник приймає роботу.

Якщо замовник обирає скіналі “під ключ”, то ми виконуємо всі види робіт, починаючи з замірів і закінчуючи монтажем.

Скіналі в Одесі. Що варто знати?

Навколо скляних панелей для кухонь часто виникає багато питань, тому розберемо декілька з них:

На нашому сайті в доступі галерея, де зібрані різноманітні варіанти зображень для оформлення. Можна також скористатись будь-яким іншим банком зображень, доступним на просторах інтернету. Власні фото теж підходять для друку, якщо їх роздільна здатність відповідає необхідним параметрам. Наші дизайнери з радістю допоможуть втілити Ваші побажання в реальність.

Рівні, прошпакльовані та поштукатурені стіни – великий подарунок для наших майстрів, проте необов’язковий.  Головна вимога – відсутні виступаючі та гострі елементи. Навіть старі шпалери та плитка не є проблемою.

Можна. Але, якщо Ви не маєте досвіду в цій сфері, ми не рекомендуємо проводити замір самостійно. Адже в готовому виробі не можна зробити додаткові надрізи. Краще довірити цю роботу професіоналам та заощадити час та гроші.

Це не є проблемою. Ми виготовляємо ідеальну панель з Т-вирізом.