Menu

Ви є тут

Популярні запитання

Що таке скіналі і чому вони такі популярні?

Скіналі – це загальноприйнята назва для виробів зі скла. У більш вузькому значенні – це кухонний фартух, який заповнює собою отвір, який раніше оформлювався за допомогою керамічної плитки. Зростаюча з кожним роком популярність скіналі пояснюється тим, що скляні фартухи легкі в монтажі, за ними дуже просто доглядати – достатньо час від часу протирати поверхню звичайною мiкрофiбровою ганчiркою з "Мiстером Мускулом", більше не треба годинами вичищати бруд з міжплиткових швів, а можливість індивідуального дизайну для таких виробів необмежений.  

Коли краще замовляти скляні фартухи – до монтажу самої кухні чи після?

Правильна послідовність установки наступна: спочатку монтується кухня, стільниця, вони виставляються за рівнем, також встановлюються монтажні коробки під розетки в стіні (в рівень з самою стінкою), після цього можна робити заміри кухонного фартуха, і після його готовності – монтаж скіналі. Завершуючий етап – установка настільного плінтусу. Якщо ви хочете робити в склі будь-які отвори – під рейлінг, мікрохвильову піч і т.д. – ви повинні розуміти їхнє бажане розташування і повідомити це нашому замірнику. Для точної прив’язки вирізів під розетку в склі нам дуже важливо розуміти загальну висоту кухні з стільницею і можливі перепади в різноманітних сторонах по висоті отвору. Нагадуємо – зробити додаткові отвори в загартованому склі чи змінити його розміри, навіть несуттєво, неможливо. 

Як треба готувати стіни перед монтажем скіналі?

Якщо ви вибрали монтаж на клей чи дюбель – ваші стіни повинні бути ідеально рівними і проґрунтованими.  Профільний вид монтажу дозволить нівелювати невеликі нерівності стіни, перепади по висоті отвору під скло, щілину між стіною і стільницею до 10-15 мм, але ґрунтовку бажано нанести. Не переймайтеся, якщо ваші стіни не збережуть початкову чистоту – однотонні кухонні панелі і скіналі з УФ друком не просвічуються, ці огріхи ніхто не помітить.  

Як можна оформити замовлення на скляний фартух/ визвати замірника?

Перший етап, який ми пропонуємо пройти замовникам – обговорення по телефону з нашим менеджером усіх нюансів по бажаному кухонному фартуху. В онлайн режимі спеціаліст відповість на всі виникненні запитання і зробить початковий розрахунок ціни скіналі. Якщо вас цікавлять декілька варіантів розрахунків – менеджер підготує всю інформацію і відправить з прикладами готових виробів (при необхідності) вам на вайбер чи на електронну пошту. Після узгодження з вами попереднього варіанта монтажу і ціни, менеджер запропонує вам час і дату заміру. Нагадуємо – кухня і стільниця повинні бути встановленні на момент заміру. Також повинні бути змонтовані монтажні коробки під ваші розетки (в один рівень зі стіною). 

Скільки коштує замір і які документи оформляють на замірі?

Наші спеціалісти виїжджають на заміри скіналі, душових кабін, скляних стін, панно, перегородок, дзеркал в Києві і Київській області. Ціна заміру включена в комплексну ціну нашої пропозиції, яку розрахує для вас менеджер.  На самому замірі спеціаліст робить у вас міні-презентацію нашої продукції, здійснює самі заміри, разом з вами оформлює декілька документів – товарний чек, опис продукції, договір і приймає передоплату в розмірі 70%. За домовленістю з менеджером також перша передоплата складе 1000 грн – для тих клієнтів, хто хоче почати нашу співпрацю з дизайну. 

Як зробити замовлення з іншого міста/села/селища України?

Якщо ви не знаходитеся в Києві/області – ми запропонуємо вам зробити заміри самостійно, з допомогою наших інструкцій. По цьому замірі після обговорення з вами всіх деталей створюється кошторис для оплати, після внесення грошей, фартух здається в роботу. 

Як можна попрацювати з вашим дизайнером?

Другий етап роботи по проекту здійснюється виробничим відділом – після заміру та оплати замовлення, спеціалісти здають ваше скло на порізку і загартовування, враховуючи обговоренні на замірі деталі – вид скла, необхідні отвори і тип монтажу. Готове креслення скла, інформація з заміру, фотографія і ваші побажання по зображенню передаються для наступної роботи дизайнеру. У ціну замовлення входить 5 чорнових примірок зображення, вони відправляються на вказану на замірі електронну пошту. Після вибору однієї картинки під вашим керівництвом у неї вносяться необхідні корективи і спеціаліст по дизайну відправляє для підтвердження чистовий макет, з прорізкою на окремі частини скла і відміченими вирізами під розетки. Ваші підтвердження чистового макету є точкою відліку готовності виробу. Вся переписка по дизайну ведеться письмово, з допомогою електронної пошти.